| Hoeveelheid | Korting | Eenheidsprijs |
|---|---|---|
| 12 | 0% | € 1,35 |
| 48 | 8.15% | € 1,24 |
| 96 | 31.11% | € 0,93 |
| 492 | 34.81% | € 0,88 |
| 996 | 54.07% | € 0,62 |
Seiko SLP-2RL
De Seiko SLP-2RL is een type witte thermische label dat ontworpen is om te gebruiken in thermische printers. Het wordt geleverd met een kern van 25mm diameter, wat cruciaal is voor een goede werking met jouw printer. Elke printer heeft specifieke eisen met betrekking tot de kerngrootte.
Direct thermisch
De Seiko SLP-2RL is een direct thermisch etiket, wat betekent dat je geen inkt nodig hebt voor afdrukken dankzij de hittegevoelige coating. Maar, bescherm ze tegen zonlicht en warmte om vervaging te voorkomen. De duurzaamheid van je afdrukken hangt af van de omstandigheden.
Top materiaal
Met het SLP-2RL Seiko label kies je voor topmateriaal in etiketten. De beschermende coating tegen UV-licht, vuil en vetten verzekert langdurig leesbare labels zonder vervaging. Houd er rekening mee dat ze, vanwege het papiermateriaal, niet bestand zijn tegen water of scheuren.
Permanent lijm
De permanente lijm van de SLP-2RL etiketten zorgt ervoor dat ze stevig blijven zitten, maar bij het verwijderen kunnen er lijmresten achterblijven. Let op: de hechting kan variëren met de temperatuur, dus bewaar ze bij kamertemperatuur en test indien nodig op het oppervlak.
Vragen?
Vragen over dit product? Neem contact met ons op!