| Hoeveelheid | Korting | Eenheidsprijs |
|---|---|---|
| 12 | 0% | € 4,48 |
| 48 | 14.51% | € 3,83 |
| 96 | 37.28% | € 2,81 |
| 492 | 43.08% | € 2,55 |
Star TSP700-800
De Star TSP700-800 met 1000 etiketten is een wit thermisch label, geschikt voor thermische printers, waaronder de Star printers. Dit model wordt geleverd met een kern van 25mm. De kern is erg belangrijk voor jouw printer. Iedere printer heeft een eigen vereiste m.b.t. de kern.
Direct thermisch
De Star TSP700-800 is een direct thermisch etiket, wat betekent dat je geen inkt nodig hebt voor afdrukken dankzij de hittegevoelige coating. Maar, bescherm ze tegen zonlicht en warmte om vervaging te voorkomen. De duurzaamheid van je afdrukken hangt af van de omstandigheden.
Top materiaal
Met het TSP700-800 Star label heb je topmateriaal voor je etiketten. De beschermende coating tegen UV-licht, vuil en vetten zorgt voor duurzaamheid zonder vervaging. Maar let op, vanwege het papiermateriaal zijn ze niet bestand tegen water of scheuren.
Permanent lijm
Met de permanente lijm van de TSP700-800 etiketten blijven ze goed vastzitten, maar bij verwijdering kunnen er resten van de lijm achterblijven. Let op: de hechting kan variëren afhankelijk van de temperatuur, dus bewaar ze op kamertemperatuur en test indien nodig op het oppervlak.
Vragen?
Vragen over dit product? Neem contact met ons op!