Star TSP700-800 compatible labels, 70mm x 30mm, 1.000 etiketten, wit, permanent
Prijs vanaf:
€ 2,55 Per stukExcl. BTW
-
✅ Niet goed, geld terug
-
✅ Productie in Nederland
-
✅ Op rekening bestellen is mogelijk
- ✅ Vandaag besteld, de volgende werkdag geleverd.
Meer informatie
Eén van onze Star Micronics labels is de compatible TSP700-800 70mm x 30mm. Deze labels zijn gemaakt van wit thermisch materiaal en hebben een permanente lijmkracht. Thermisch materiaal houdt in dat deze labels met een thermische printer, namelijk de Star TSP800, te bedrukken zijn. Thermische labels verkleuren door middel van warmte, er is dus geen inkt nodig in de printer. Dit model wordt geleverd met een kern van 25mm. De kern is erg belangrijk voor uw printer. Iedere printer heeft een eigen vereiste m.b.t. de kern. Bij twijfel kunt u ons het beste even bellen. Dan helpen wij u verder. De compatible Star labels TSP700-800 70mm x 30mm zijn multifunctionele labels en worden o.a. gebruikt voor adresetiketten.
Compatible Star Micronics TSP700-800 labels koopt u snel en gemakkelijk bij Zolemba
Bent u toe aan nieuwe Star Micronics labels? Vergeet de prijzige, originele producten. Zolemba levert u dezelfde kwaliteit voor een veel betere prijs. De Star labels zijn uit voorraad leverbaar. U kunt makkelijk en snel op onze website de TSP700-800 labels bestellen. Naast onze snelle levering en hoge kwaliteit heeft u het gemak van online bestellen tegen een scherpe prijs.
Eén van onze Star Micronics labels is de compatible TSP700-800 70mm x 30mm. Deze labels zijn gemaakt van wit thermisch materiaal en hebben een permanente lijmkracht.
Papier van verantwoorde herkomst.
Specificaties
Merk | Star | Formaat | 70mm x 30mm |
Printerserie | Star TSP700II Star TSP800II | Materiaal | Direct thermisch (top) |
Lijmkeuze | Permanent | Kern | 25mm |
Kleur | Wit | Max. rol diameter | 79mm |
Toepassing | Apotheek etiketten Adresetiketten |