Zebra Z-Perform 1000T (880003-025D) compatible, Eco, 38mm x 25mm, 2580 etiketten, 25mm kern, wit, permanent
SKU: ZE-38X25-VP-2580-25-WHI
Aantal Korting Per stuk
Laden
Prijs per stuk
Levering binnen 21 werkdagen
  •   Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  •   Niet goed, geld terug
  •   Al meer dan 90.000 tevreden klanten
  •   Op rekening bestellen is mogelijk
TTR Zebra 880003-025D
De TTR Zebra 880003-025D heeft een formaat van 38mm x 25mm. Het is een wit thermisch label, compatible met thermal transfer labelprinters, zoals de ZD421 TT of ZD421 TT Ethernet. Het is belangrijk dat je een rol met de juiste kern kiest, anders zijn de labels niet compatibel met je printer. Dit model heeft een kern van 25mm.
Thermisch transfer
Eco materiaal
Permanente lijm
Duurzaam geproduceerd
Vragen?
Vragen over dit product? Neem gerust contact met ons op!
Info
Er zijn geen beoordelingen
Voeg je beoordeling toe
Specificaties
Merk
Zebra
Formaat
38mm x 25mm
Materiaal
Thermisch transfer (eco)
Lijmsoort
Permanent
Printerserie
Zebra ZT220
Zebra ZT230
Labelserie
Z-Perform 1000T
Perforatie
Nee
Kern
25mm
Kleur
Wit
Max. roldiameter
137mm